Ważne 3 punkty z Korszami

MLKS ZNICZ Biała Piska 3:2 MKS Korsze                                                                                                                                 Bramki dla naszego zespołu strzelili 2 Patryk Mielnicki i 1 Martyn Potaś                                                                                          Nasz zespół w 3 min przegrywał z Korszami po bramce samobójczej Daniela Ratkiewicza w 6 min nasz zespół szybko wyrównał,1 swoją bramkę w tym meczu strzelił  Patryk Mielnicki(asystę zaliczył Dajan Zgliczyński) w 23 min bramkę dla gości strzelił Kamil Synowczyk w pierwszej połowie nasz zespół na tę trafienie nie odpowiedział ale w drugej połowie bramkę na 2:2 strzelił Patryk Mielnicki to była 57 min(asystował Dajan) zwycięsko bramkę dla naszego zespołu zdobył Martyn Potaś po strzale z dystansu to była min 61 nasz zespół ten wynik utrzymał do końca spotkania.                                                                                                                                                                                                                    Ważne zwycięstwo przeciwko MKS Korsze nas zespół wygrał 5 meczy z rzędu ale bardzo ciężki mecz ich czeka za tydzień przeciwko MKS Ełk nasz zespół lidera ligi będzie podejmował na własnym boisku.